Arama sonuçlarınız

Luxera Meydan

330.000 TL 'den Başlayan
Göztepe Mah. Maslak Cad. No:7, ,
Favorilere Ekle
86
Hemen Teslim

Luxera Meydan Bağcılar projesi 11000 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Her geçen gün değerini katlayan Bağcılar ilçesi, markalı projelere ev sahipliği yapıyor.

Mahmutbey’de, bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği bir noktada yükselen Luxera Meydan, Yenikapı – Mahmutbey – Başakşehir ile Kabataş – Mecidiyeköy – Mahmutbey ve Mahmutbey – Başakşehir hattı olmak üzere toplam 3 Metro hattının kesiştiği emsalsiz bir konuma sahip.

Toplu taşıma araçlarıyla hızlı bir ulaşım avantajına sahip konumunun yanı sıra Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı gibi önemli yatırımların çevrelendiği bir bölgede yükseliyor.

Yüksek standartlarda yaşam vadeden Luxera Meydan’da 242 daire ile 50 ticari ünite yer alıyor.

Ferah 1+1, 2+1, 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Estetik mimarisiyle dikkat çeken ve her zevke hitap eden daireler lansmana özel 333 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.

2 katlı çarşısıyla bölgenin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanan 50 ticari ünite de iş ve yaşam merkezi konseptinde alıcılara sunuluyor.

Projenin önünden geçen Metro Hattı ile lokasyon avantajı sunan Luxera Meydan; E – 5’e 6 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 7 dakikalık mesafede bulunuyor. İnşa çalışmalarına başlanılan projede teslimler ise Aralık 2019’da yapılacak.
Luxera Meydan Fiyatlar ve Genel Özellikler

Metro Ağları İle Örülen Proje Ön Satışta “Luxera Meydan”

İstanbul’un değer kazanan bölgelerinde “Luxera” markasıyla sektöre hızlı giriş yapan Luxera Gayrimenkul, Bağcılar-Mahmutbey lokasyonunda TEM Otoyolu’na yakın bir noktada konumlandırdığı Luxera Meydan projesini ön satışa sundu. Ulaşım ağları ile örülen ve 3 Metro hattının yanı başında yükselen Luxera Meydan Fiyatları 333 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlar yatırımcılara sunuluyor.

Markalı konut sektöründe adından söz ettiren Luxera Gayrimenkul, Bağcılar-Mahmutbey TEM Otoyolu’na yakın noktada yükselen “Luxera Meydan” projesini ön satışa sundu.

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje, konut alıcılarına zengin sosyal donatıların yanı sıra kolay ulaşım avantajı da sunuyor.

200 milyon TL’lik yatırım bedeli hayata geçen ve yüksek standartlarda yaşam vadeden Luxera Meydan’da 242 daire ile 50 ticari ünite yer alıyor.

Yüksek tavanlı ve ferah 1+1, 2+1, 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Luxera Meydan Fiyatları 333 bin TL’den başlıyor

2 katlı çarşısıyla bölgenin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanan 50 ticari ünite de iş ve yaşam merkezi konseptinde hayata geçen Luxera Meydan’da alıcılara sunuluyor.

Konforlu yaşam alanlarının yer aldığı projede ayrıca; çocuk oyun parkları, spor alanları, oyun salonu, sinema odası ve kütüphane gibi birçok ayrıcalık bir arada bulunuyor.

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor.

Aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanlarının yer aldığı projede yatırımcı, esnek ödeme seçenekleri ile konut sahibi olabiliyor.

projede kişiye özel ödeme planı 24 ay vade farksız ödeme seçeneği de yer alıyor.

3 METRO HATTININ YANI BAŞINDA YÜKSELİYOR

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Luxera Meydan, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Bölgenin iki önemli caddesi olan Mahmutbey ve Maslak Caddelerinin kesiştiği noktadaki konumu ile 3 farklı Metro İstasyonu’nun yanı sıra toplu taşıma araçlarıyla alternatifler sunan Luxera Meydan, ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı gibi önemli yatırımların çevrelendiği bölgede yükseliyor.

Projenin önünden geçen Metro Hattı ile lokasyon avantajı sunan proje, E-5’e 6 dakika, Tem oto yoluna 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 7 dakikalık mesafede bulunuyor.

İnşa çalışmalarına başlanılan projede teslimler Aralık 2019’de yapılacak.
İletişim Bilgileri

Adres: Göztepe Mah. Maslak Cad. No:7 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 601 01 18
Web site: www.luxerameydan.com
E-Mail: info@luxera.com.tr

Adres: Göztepe Mah. Maslak Cad. No:7
Şehir:
İlçe:
Posta Kodu: 34214
Ülke: Türkiye
Proje No: 18239
Fiyat: 330.000 TL 'den Başlayan
Proje m2: 11.000 m2
Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1
M2 Seçenekleri: 72 - 158 m2
Daire Sayısı: 242
Ticari Alan Sayısı: 50
Teslim Yılı: 2019
Daire Başına Garaj: 1
Isıtma: Merkezi (Pay Ölçer)
Açık Otopark
Asansör
Cafe & Bar
Çocuk Oyun Alanları
Fitness
Hamam ve Sauna
Jeneratör
Kapalı Otopark
Kapalı Yüzme Havuzu
Metro
Su Deposu
Yürüyüş Yolları

Compare properties

Benzer İlanlar

Nouvel Maltepe

525.000 TL Tl'den başlayan fiyatlarla
Hayata, Yeni Bakış ‘’ sloganıyla ve ‘’kişiye özel ödeme planları’’ ile 60 AY ‘’0’’ Faiz, peşin ödemelerde % 25 indi [more]
Hayata, Yeni Bakış ‘’ sloganıyla ve ‘’kişiye özel ödeme planları’’ ile 60 AY ‘’0’’ Faiz, peşin ödemelerde % 25 indi [more]
28 m2Detaylar

Akdamar Sky Suit

Kartal'da inşa edilen Akdamar Sky Suit projesi, 100 milyon TL’lik bir yatırımla 5.200 metrekare alan üzerine konuml [more]
Kartal'da inşa edilen Akdamar Sky Suit projesi, 100 milyon TL’lik bir yatırımla 5.200 metrekare alan üzerine konuml [more]

Yakapark Kartal

325.200 TL den başlayan
YG İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Yakapark projesi 325 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkt [more]
YG İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Yakapark projesi 325 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkt [more]

Luxera Gayrimenkul

Satış & Danışma
0212 465 44 34
raufkurt@kurtay.net

İletişime Geçelim

  • Folkart Vega
  • Makyol Santral
  • Detaylı Arama