Arama sonuçlarınız

Omran Holding

Çengelköy Mah. Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cd. No:28/1 Üsküdar / İstanbul / Türkiye | info@omran.com.tr
İletişim

Omran Holding

Çengelköy Mah. Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cd. No:28/1 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Kurumsal

Altyapı-Üstyapı-Enerji-Madencilik-Arıtma- sektörlerinde faaliyetlerine 2004 yılında yılında başlayan Omran Holding çeşitli ülkeler birçok projeyi başarı ile tamamladı.

Başarılı ve etkin çalışma prensiplerimiz ile sahip olduğumuz tecrübe, Holdingimizi inşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaştırmış, seçkin ve güvenilir imaj ve markasının oluşmasını sağlamıştır.

Son yıllarda “Kentsel Dönüşüm” ve Lüks Konut Üretimi” ve Otel projeleri üzerine yoğunlaşmak için, 2014 yılı itibariyle Omran İnşaat A.Ş. bünyesinde hedef çalışma alanları arasına taahhüt projelerini de eklemiş bulunmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde de kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe lider olmayı amaçlayan vizyonumuz ile çalışma alanlarımızı planlı ve başarılı şekilde geliştirmeyi hedefliyor.

İletişime Geçelim

Compare properties

Projelerimiz

Kasr-ı Ala Projesi

1.000.000 TL den başlayan
6 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Kasr-ı Ala projesi 5 bloktan oluşuyor. Büyüklükleri ise 80 metrekare ile [more]
6 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Kasr-ı Ala projesi 5 bloktan oluşuyor. Büyüklükleri ise 80 metrekare ile [more]
  • Detaylı Arama